Kruidvat rolt DOOH-netwerk uit in samenwerking met Global Media & Entertainment

Retail digitaal netwerk

Kruidvat is begonnen met de landelijke uitrol van een Digital Out of Home (DOOH)-netwerk in 775 winkels. In de etalages worden digitale schermen geplaatst die zowel winkelbezoekers als voorbijgangers in de winkelstraat bereiken.

Global Media & Entertainment verzorgt de advertentieverkoop en ondersteunt adverteerders bij de campagne-inzet. De schermen van Kruidvat maken deel uit van het bredere 'Retail digitaal netwerk', waarin ook andere locaties zijn opgenomen.

De schermen worden momenteel gefaseerd uitgerold. Wekelijks worden ongeveer 50 schermen geplaatst. In augustus 2025 zullen naar verwachting 400 schermen operationeel zijn. De resterende 375 schermen worden in het eerste kwartaal van 2026 geïnstalleerd. Vanaf augustus start de reguliere verkoop.

  • X icon
  • Linkedin icon
  • Email icon
Summit Retail Media Group

Kennismaken met…

Image of Bram Endedijk
Bram Endedijk
Journalist en host NRC Vandaag bij NRC
In drie woorden: Probéér en relativeer!
cup of coffee
Twee cappuccino's per dag, nooit één, nooit drie, altijd twee.
Adverteren nieuwskanalen

Mediaplanners bereiken via de nieuwskanalen?

Medianieuws per e-mail?

Ontvang een maandelijkse samenvatting van het meest belangrijke medianieuws per e-mail.