Jumbo lanceert Branded Shelves 2.0 met nieuwe mogelijkheden

Jumbo Branded Shelves

Jumbo Branded Shelves zijn shoppable banners in webshop en app, op onder meer categorie- en zoekpagina’s, waarbij een merk een digitaal schap krijgt waarop producten direct te bestellen zijn. Branded Shelves wordt exclusief aangeboden via het self-service platform van Jumbo.

In de vernieuwde Branded Shelves 2.0 zijn daarnaast managed service-campagnes mogelijk via een Self Service Specialist, zijn er multi-brand managed campagnes rond een thema en is er een extra plaatsing beschikbaar op de ‘Eerder gekocht’-pagina.

  • X icon
  • Linkedin icon
  • Email icon
goed 2026

Kennismaken met…

Image of Joost Geurtsen
Joost Geurtsen
Head of Brand Partnerships, Sponsorships & Branded Content bij FD Mediagroep
In drie woorden: Nieuwsgierig, positief en creatief.
cup of coffee
Een cappuccino van goede bonen en verse melk, daar kom ik in de ochtend mijn bed voor uit. Of juist niet. Maar een goede dirty chai zeg ik ook geen nee tegen. Je werkt in Amsterdam of niet.
Adverteren nieuwskanalen

Mediaplanners bereiken via de nieuwskanalen?

Medianieuws per e-mail?

Ontvang een maandelijkse samenvatting van het meest belangrijke medianieuws per e-mail.