Infoplaza B.V. heeft de app Buienalarm overgenomen

Infoplaza B.V. heeft de app Buienalarm overgenomen

Infoplaza, het bedrijf achter onder andere Weerplaza.nl, heeft per 18 mei 2018 de app Buienalarm overgenomen van Franklin van Velthuizen, ontwikkelaar en bedenker van de app. Buienalarm heeft 3,5 miljoen actieve gebruikers en het idee is simpel; met een pushnotificatie en grafiek toont de app of het gaat regenen of droog blijft. In Retriever zijn de advertentiemogelijkheden en -kosten terug te vinden.

Bronnen & Transparantie

Dit nieuwsbericht is door Retriever onafhankelijk samengesteld op basis van verifieerbare primaire bronnen en vóór publicatie redactioneel gecontroleerd. De gebruikte bronnen staan hieronder vermeld.

Onafhankelijk samengesteld door RetrieverHoe werkt dit?Bekijk de mediagegevens in de Retriever-database
  • X icon
  • Linkedin icon
  • Email icon

Kennismaken met…

Image of Lobke Hidding
Lobke Hidding
Employer Brand & Communication Specialist bij WPP Media
In drie woorden: Verbinder, Creatief, Gedreven
cup of coffee
Mijn meest recente ontdekking is Caffè Speciale, een mix van espresso, amaretto, room, suiker en een vleugje citroenzest. Gelukkig alleen te bestellen in Polignano a Mare in Italie, want is niet perse goed voor de mens.
Adverteren nieuwskanalen

Mediaplanners bereiken via de nieuwskanalen?

Medianieuws per e-mail?

Ontvang een maandelijkse samenvatting van het meest belangrijke medianieuws per e-mail.