Disney+

Ad Alliance en Disney+ breiden samenwerking uit

Ad Alliance en The Walt Disney Company Benelux breiden hun samenwerking verder uit naar het domein van Streaming Advertising Video on Demand (SAVOD). Vanaf 17 oktober zal Ad Alliance de advertentieverkoop verzorgen voor het nieuwe 'Disney+ Standaard met reclame'-abonnement op Disney+ in Nederland. Deze uitbreiding markeert een nieuwe fase in hun samenwerking, die al zowel online als lineair plaatsvindt.

Dit betekent dat adverteerders via Ad Alliance reclameruimte kunnen kopen binnen het vernieuwde abonnementsmodel van Disney+, dat advertenties bevat. Dit is een strategische zet om meer inkomsten te genereren uit het streamingplatform en tegelijkertijd adverteerders de mogelijkheid te bieden om hun merk te presenteren aan een breed publiek in Nederland.

  • X icon
  • Linkedin icon
  • Email icon

Kennismaken met…

Image of Corine Schumacher
Corine Schumacher
Commercieel manager Margriet bij DPG Media
In drie woorden: Eerlijk, direct en enthousiast
cup of coffee
Het liefst drink een latte machiatto in de ochtend en probeer ik minder koffie te drinken en mijn best te doen elke dag in ieder geval een liter water te drinken.
Adverteren nieuwskanalen

Mediaplanners bereiken via de nieuwskanalen?

Medianieuws per e-mail?

Ontvang een maandelijkse samenvatting van het meest belangrijke medianieuws per e-mail.