Cross lanceert huisartsenspecial ‘De Nieuwe Praktijk’
Cross Media Nederland B.V. heeft op 2 april jl. de eerste editie gelanceerd van De Nieuwe Praktijk, een nieuwe special die verschijnt bij Medisch Contact. Het magazine richt zich op innovaties en ontwikkelingen binnen de huisartsenzorg en laat zien welke rol digitale toepassingen spelen in de praktijk van vandaag en morgen.
In De Nieuwe Praktijk komen praktijkervaringen, inzichten en toekomstgerichte oplossingen aan bod voor huisartsen en huisartsen in opleiding. De uitgave behandelt thema’s als digitalisering, technologische innovatie en de toekomst van de eerstelijnszorg.
De special bereikt circa 12.000 praktijkhoudende huisartsen, huisartsen in opleiding en andere professionals binnen de eerstelijnszorg.




