www.retriever.nl Retriever nieuwsbrief nr. 8, augustus 2009
 
www.sanoma-adverteren.nl
 
www.sanoma-adverteren.nl
 
reclame-reclame.nl
 
www.bizonbuitenreclame.nl

jaargang 10

Beste deelnemers en abonnees,

Elk begin van de maand ontvangt u, als relatie van Retriever, een nieuwsbrief met daarin een beknopt overzicht van media die de afgelopen maand in Nederland zijn gelanceerd. Tevens vindt u een overzicht van belangrijke wijzigingen in de media.

Retriever Media Informatie B.V. is een onafhankelijke onderneming. De (betaalde) database Retriever blijft reclamevrij. Deze maandelijkse (gratis) nieuwsbrief biedt advertentiemogelijkheden.

In deze nieuwsbrief:


www.smm.nl

RETRIEVER NIEUWS

terug
  • De adverteerder Schuitema nv en de out of home exploitant Suurland Outdoor hebben de afgelopen maand een abonnement op Retriever genomen. De uitgever Jonge Gezinnen gaat specials en kortingsacties in Retriever publiceren.
  • Het e-mailadres waar uitgevers tariefkaarten en wijzigingen naar kunnen mailen is gewijzigd van gegevens@retriever.nl naar data@retriever.nl. E-mails naar het oude adres blijven nog wel  aankomen.

bsl.nl

NIEUW VERSCHENEN MEDIA

terug

Publieksbladen

  • Op 9 september a.s. verschijnt het eerste nummer van Entoenentoen van Coproduktie B.V. Het magazine verzamelt voorleesverhalen in verschillende genres (klassiekers, modern, liedjes), in verschillende leesniveaus voor kids tussen 2 en 7 jaar. Entoenentoen richt zich primair op ouders, grootouders en verzorgers en werkt onder andere samen met Stichting Lezen en de meeste kinderboekenuitgevers in Nederland. De titel verschijnt 10x per jaar in een startoplage van 5.000 exemplaren. Het tarief voor 1/1 pag. f.c. bedraagt € 1.000,-.
  • Op 3 november a.s. verschijnt het eerste nummer van WatchReport van GMG Media BV. WatchReport is een nieuw high-end horlogemagazine dat zich focust op het luxehorloge. Het magazine verschijnt 4x per jaar in een oplage van 15.000 exemplaren. Het tarief voor 1/1 pag. f.c. bedraagt € 3.850,-.

Vakbladen

  • In juli 2009 is het eerste nummer verschenen van Vakblad IJS! van Aristo Uitgeverij BV. Dit nieuwe magazine is bedoeld voor iedereen die werkzaam is met ijs, zowel industrie als aanverwante bedrijven. Vakblad IJS! verschijnt 4x per jaar in een oplage van 950 exemplaren. Het tarief voor 1/1 pag. f.c. bedraagt € 1.300,- .

Huis-aan-huisbladen

  • In juli 2009 is het eerste nummer verschenen van Weekblad voor Ouder-Amstel van Weekmedia bv. De oplage bedraagt 7.500 exemplaren. De titel wordt verspreid in Ouderkerk aan de Amstel en Duivendrecht.

www.bannerstats.nl

OVERIG NIEUWS

terug

Publieksbladen

  • Per 5 september a.s. verandert het formaat van VROUW, de wekelijkse bijlage bij de zaterdag-editie van De Telegraaf, van Telegraaf Media Nederland. Het formaat wordt gelijk aan dat van andere vrouwenweekbladen. Hiermee wordt de nieuwe bladspiegel 221 (b) x 274 (h) mm. Tot 5 september blijft de bladspiegel nog 220 (b) x 297 (h) mm.
  • De blad- en zetspiegel van Kek mama van Sanoma Uitgevers bv verandert per 11 augustus a.s.(editie 8). De nieuwe bladspiegel wordt 230 x 298 mm (b x h) en de zetspiegel 185 X 243 mm (b x h). De bladspiegel was 213 x 268 mm (b x h) en de zetspiegel was 180 X 232 mm (b x h).

Vakbladen

  • Per september 2009 wordt de naam van het vakblad De Journalist van de Nederlandse Vereniging van Journalisten gewijzigd in Villamedia. De website dejournalist.nl verdwijnt.

Out-of-Home

  • Square Media reclame B.V. heeft de exploitatie van het steigerdoek langs de Ring A10 Amsterdam overgenomen van CityScape Media B.V. Het introductietarief voor een campagne van 28 dagen bedraagt € 39.500,-.
  • Interbest Reclamemasten heeft per juli 2009 een nieuwe Randstad locatie aan het assortiment toegevoegd: mast Schiphol Hoofddorp (voorheen Nationale Nederlanden mast) langs de A4 met een formaat van 74m². Het all in tarief bedraagt € 24.784,- per 2 weken.

Internet

  • Na beeïndiging van de gratis krant 'DAG' eind 2008 staakt PCM Uitgevers per 1 oktober ook de online en mobiele varianten ‘DAG.nl ‘en ‘DAG Mobiel’.

www.dezaak.nl

BEZOEKERSAANTALLEN JULI 2009

terug

Onderstaande gegevens hebben betrekking op het aantal betalende abonnees die Retriever op werkdagen hebben geraadpleegd.

Juli 2008 : 23 werkdagen
Juli 2009 : 23 werkdagen

In juli 2009 zijn er gemiddeld 1.435 zoekopdrachten per werkdag uitgevoerd in Retriever.

logins zoekopdrachten doorkliks
juli '08 juli '09 index juli '08 juli '09 index juli '08 juli '09 index
13.124 7.842 60 46.607 33.012 71 32.248 23.804 74

NB: Doorkliks worden alleen geteld als gebruikers nog meer informatie willen hebben over een specifiek medium.

De volgende nieuwsbrief met de rapportage over de maand augustus ontvangt u begin september 2009.

Met vriendelijke groet,

Harriet Koetsier en Reina Bartelds
Retriever Media Informatie B.V.
020-379 11 01
info@retriever.nl
www.retriever.nl


www.tvmagazines.nl
PS: Als u zich wilt aanmelden voor deze maandelijkse nieuwsbrief, dan kan dat via onze homepage, www.retriever.nl. Als u deze nieuwsbrief niet meer wilt ontvangen, dan kunt u zich automatisch afmelden. Suggesties, kritiek of vragen kunt u richten aan info@retriever.nl